Sprawny technicznie samochód wykorzystywany w firmach oferujących usługi związane z transportem to podstawa. Każda, nawet najmniejsza usterka powodująca unieruchomienie pojazdu generuje straty firmy i dlatego jest to sytuacja niedopuszczalna. Dlatego posiadając specjalistyczne zaplecze nasz serwis pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do współpracy w zakresie kompleksowej obsługi warsztatowej.

W naszym warsztacie dysponujemy halą warsztatową o wysokości 6 metrów oraz podnośnikiem przeznaczonym dla pojazdów o wadze do 8 ton, a ponadto specjalistycznymi urządzeniami diagnostycznymi i narzędziami. Mechanicy pracujący w Arena Motors posiadają doświadczenie w pracy na pojazdach dostawczych i ciężarowych co pozwala nam gwarantować wysoką jakość usług i sprawną realizację napraw.

Zatem, jeśli posiadają Państwo flotę samochodów, która wymaga regularnego serwisu to wybór naszego warsztatu będzie dogodnym rozwiązaniem. W ramach jednej umowy zapewniamy stałą obsługę serwisową floty.