Opony samochodowe nie bez przyczyny uznawane są za jeden z najważniejszych, obok zawieszenia, układu silnikowego czy hamulcowego, elementów auta. Ich niewielka powierzchnia styku wymusza na właścicielu auta, aby stan opon był niezmienny dobry. Dodatkowo, wiele nowoczesnych systemów, takich jak ABS czy ESP traktują opony jako źródło ważnej informacji. Ich zbyt duże zużycie, sięganie po zamienniki gorszej jakości czy zaniedbywanie sezonowej wymiany opon może zaważyć na bezpieczeństwie użytkowników pojazdu.

Opony wysokiej jakości, w dobrym stanie technicznym, nienagannie serwisowane i wyważone gwarantują bezpieczeństwo na drodze, dlatego zapraszamy do regularnych przeglądów i korzystania z solidnego serwisu wulkanizacyjnego w naszym warsztacie. Oferujemy m. in. sprzedaż i serwis ogumienia (zarówno nowych, jak i używanych), wymianę zarówno samych opon jak i kół z wyważeniem, a także całoroczną przechowalnię opon w korzystnej cenie.

Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu i ustalenia godziny serwisu, szczególnie w newralgicznych miesiącach wiosennych i jesiennych.

Wymiana i dobór opon
Wyważanie
Serwis kół
Przechowywalnia